A mund te vendos te lind femijen me operacion?

Nje nga pyetjet qe na kane shkruar nepermjet faqes se kontakteve eshte kjo:

[themify_box ]A mund te vendos te lind femijen me operacion? [/themify_box]

lindja me operacion nena dhe femija

Nje grua mund te zgjedh te lindi femijen e vete me operacion edhe pse nuk eshte e nevojshme. Shume femra nga frika e dhimbjeve te lindjes vendos te lindi me operacion, por kjo zgjedhje eshte mire te konsultohet me gjinekologun.

Lindja e femijes me opercion ka shume pro dhe kontro. Eshte mire te konsultoheni me doktorin perkates pasi mund te evitoni lindjen me opercion kur nuk eshte e nevojshme.

Leave a comment

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.