Imazhi i ri per vitin 2015

Stafi yne hap nje konkurs per nenat dhe femijet e tyre. Nese deshironi te jeni ju me femijen tuaj ne krah imaxhi i keti website per kete vit mjafton te na dergoni nje fotografi me femijen tuaj ne krah. Fotografia duhet te jete pak a shume ne poze si me poshte si dhe te na komunikoni emrin e nenes dhe femijes: psh: Adela dhe Noeli

cropped-nena_dhe_femija-copia1.jpg

 

Fotografite mund te na i dergoni me mesazh ne faqen zyrate te facebook. Do te vendosim foton me te bukur sa me pare te jete e mundur!

Dergoni fotografine tuaj ne faqen facebook : https://www.facebook.com/nenadhefemija

Leave a comment

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.